Słuchowisko „Ich czworo” w reż. Jerzego Stuhra

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, POLSKA

Już dziś o 19.00 w studiu im. Romany Bobrowskiej w Radiu Kraków odbędzie się premiera, z udziałem publiczności, słuchowiska pt.: „Ich czworo” Gabrieli Zapolskiej. Reżyserem spektaklu radiowego jest Jerzy Stuhr, który wystąpi w nim wraz Sonią Bohosiewicz (żona), Tomaszem Kotem (kochanek), Katarzyną Figurą (wdowa), Małgorzatą Hajewską-Krzysztofik (szwaczka), Ewą Worytkiewicz i Andrzejem Franczykiem. W obsadzie pojawi się też debiutantka – wybrana przez Jerzego Stuhra studentka krakowskiej PWST – Marta Mazurek. Nowością, która pojawi się podczas słuchowiska, będą efekty dźwiękowe ilustrujące spektakl.

stock.xchng


Powstawać one będą na żywo a odpowiedzialny za magię radiowego teatru będzie Adam Grzanka – artysta kabaretowy, ale też multiinstrumentalista, kompozytor i twórca instalacji multimedialnych, który będzie pełnoprawnym aktorem na scenie.

Oprócz publiczności w studio, świadkami wydarzenia na żywo będą mogli być również internauci dzięki transmisji wideo na stronie www.radiokrakow.pl oraz radiowi słuchacze na antenie Radia Kraków.

Katarzyna Niczewska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry