Bruno Mars zaskakuje najnowszym albumem

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Ostatnie wydawnictwo wokalisty, czyli „Unorthodox Jukebox” to niewątpliwie jeden z najciekawszych albumów popowych w tym roku. Na wydawnictwo składa się dziesięć niezwykłych piosenek, reprezentujących zupełnie inne style. Różnorodne brzmienie połączone z perfekcyjnym wykonaniem oraz życiowe i szczere teksty utworów zapewniają o wyjątkowości tego krążka.

Tytuł płyty doskonale odzwierciedla jej zawartość. Słuchacze mogą na niej odnaleźć mieszankę interesujących melodii reprezentujących wiele gatunków muzycznych. Krążek określany jest szafą grającą, ponieważ każdy powinien odkryć na nim coś dla siebie. Bruno Mars tworzył „Unorthodox Jukebox” z wyśmienitym teamem producenckim The Smeezingtons, w którego skład wchodzą: Mars, Philip Lawrence oraz Ari Levine. Warto dodać, iż w studiu pomagali im też Jeff Bhasker (Fun., Kanye West, Jay-Z), Mark Ronson (Amy Winehouse, Lil Wayne, Black Lips) oraz Diplo (M.I.A, Usher).

Peter Gene Hernandez, bo tak właściwie nazywa się ten artysta jest nie tylko wokalistą, ale również kompozytorem, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Potrafi grać m.in. na gitarze, trąbce, harfie, skrzypcach. Dźwięki, które tworzy zaliczają się w głównej mierze do popu, ale również alternatywnego hip hopu, reggae fusion i R&B. Singiel promujący album to „Young Girls”, lekko nostalgiczny, melodyjny utwór. Debiutował w roku 2010 płytą „Doo-Wops & Hooligans”, dzięki której otrzymał m.in. takie prestiżowe nagrody jak Grammy, American Music Award oraz MTV European Music Award.

Anna Odrzygóźdź

Źródła:

www.tuba.pl

www.musicserwis.com.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry