Example po raz pierwszy w Polsce

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Brytyjski wokalista jeszcze nigdy nie miał okazji wystąpić w naszym kraju. Koncert odbędzie się 22 marca przyszłego roku w warszawskiej Stodole. Podczas tego wydarzenia, artysta promował będzie swój czwarty,wydany w listopadzie album „The Evolution Of Man”.

stock.xchng


Tak naprawdę nazywa się Elliot John Gleave i pochodzi z Londynu. Brytyjski piosenkarz, a jednocześnie raper w branży muzycznej występuje pod pseudonimem „Example”. Twórczość muzyka można zaliczyć do dubstepu, ale także hip hopu oraz electro.

Debiutancka płyta nie przyniosła wokaliście rozgłosu. Stało się to dopiero przy okazji wydania drugiego krążka „Won’t Go Quietly”. Właśnie wtedy usłyszało o nim spore grono słuchaczy z całej Europy. Ponadto, album znalazł się na czwartym miejscu listy sprzedaży wydawnictw muzycznych w Wielkiej Brytanii. Kolejna płyta „Playing In The Shadows” okazała się jeszcze większym sukcesem, ponieważ była najchętniej kupowaną płytą na Wyspach Brytyjskich. Co więcej, oba single promujące ten krążek, czyli „Changed The Way You Kiss Me”, a także „Stay Awake” dotarły na sam szczyt brytyjskiego zestawienia utworów.

Example współpracuje ze znakomitymi osobistościami, takimi jak np. Michael Woods, Skream, Chase and Status oraz Nero. Piosenką promującą najnowsze wydawnictwo artysty jest „Say Nothig”. Bilety na marcowy występ już wkrótce w sprzedaży.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry