Film: Świąteczna Gorączka

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas spędzony z rodziną, opychanie się bez zbędnych dywagacji na temat przyszłych „ciąży spożywczych”, prezenty- trafione lub mniej, ale również telewizyjna tradycja, która coraz chętniej podtrzymujemy. Nie da się ukryć i zaprzeczyć, że telewizja stała się niezbędnym tłem dla większości wydarzeń w naszym życiu.

stock.xchng


Jeśli chodzi o święta to oczywiście seans z Kevinem, „Szklana pułapka” z Brucem Willisem i jego domeną „uratuje was wszystkich” czy bardziej patriotycznie- Kargul i Pawlak kłócący się o kota, co go zakupili za 2 kwintale pszenicy, że o rowerze nie wspomnę.

Chciałabym jednak przypomnieć jeszcze o jednym filmie pokolenia Polsatu, a mianowicie „Świątecznej gorączki” z Arnoldem Schwarzeneggerem, który tym , w mniej brutalnym wydaniu, jest całkiem zabawny. Film jest historią, którą zapewne każdy z nas wielokrotnie miał okazję widzieć w wielu produkcjach familijnych – zapracowany ojciec traci zaufanie własnego syna, chcąc to naprawić postanawia sprawić chłopcu przyjemność jego wymarzoną zabawką.

Kupno bijącego rekordy popularności Turbo- Mana nie jest jedna takie proste, ponieważ Howard zabrał się do misji zdecydowanie za późno. Rozpoczyna się wyścig z czasem, jednak mimo prześladującego go pecha i depczących mu po piętach innych zdesperowanych rodziców- Howard nie poddaje się, a zadanie jest znacznie trudniejsze niż walka z cyborgami- w końcu chodzi o święta.

W tym roku polskie stacje telewizyjne przygotowały wiele tego typu „wspomnień” i owych propozycji, które umilą nam te bezśniegowe, lecz miejmy nadzieje wesołe święta.

Marta Niewczas

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry