Cracow Reggae Festival

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, POLSKA, ROZRYWKA

Impreza w klimatach reggae stała się już tradycją i niewątpliwie jest jednym z największych wydarzeń klubowych tego typu w naszym kraju. W dniach 8-9 marca 2013 roku, w krakowskim klubie Kwadrat odbędzie się czwarta edycja festiwalu. Wszystkie trzy poprzednie odniosły niebywały sukces, dlatego organizatorzy postarają się nie zawieść wiernych fanów muzyki reggae.

sxc/arteinfini


Swoją twórczość zaprezentują tacy artyści jak m.in. Grubson, Natural Dread Killaz, Mesajah, Vavamuffin i wiele innych. Tydzień wcześniej, czyli 1 marca w klubie Pod Jaszczurami będzie miało miejsce CRF2013 Before Party, na którym wystąpi najbardziej imprezowy soundsystem w Polsce – Dancehall Masak – Rah.

Festiwal poprowadzą DJ Bart & TBA. Ilość wejściówek ograniczona, a w związku z ogromnym zainteresowaniem w poprzednich latach, organizatorzy zalecają skorzystanie z przedsprzedaży. Bilety jednodniowe w cenie 39 zł i 35 zł (w dniu imprezy) oraz karnety dwudniowe w cenie 69 zł lub 79 zł (w dniu wydarzenia). Do nabycia w klubach: Kwadrat, Pod Jaszczurami, Dziekanat, a także w EMPIKU, Media Markt i Saturnie.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry