Pectus w Barcelonie

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Zespół planuje premierę swojego najnowszego krążka na luty 2013 roku. Singlem promującym album jest utwór „Barcelona”, do którego w najbliższych dniach pojawi się klip. Muzycy specjalnie z tej okazji odwiedzili stolicę Katalonii, by nagrać teledysk do tej właśnie piosenki. Inspiracją do jej napisania jest historia trzech kobiet, których wspólna podróż do hiszpańskiej miejscowości zmieniła życie. Natomiast głównym przesłaniem tego singla jest fakt, że szczęście może nas spotkać zupełnie niespodziewanie, w każdym miejscu na świecie.

fot. Łukasz Skrzypecki/cc.2.0/flickr


Pectus powstał w roku 2005 w Rzeszowie. Ponadto, jest finalistą 44 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej „Debiuty” Opole 2007 oraz zdobywcą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival” Rzeszów 2006.

Przygotowania do nagrań trwały kilka tygodni. Tomasz Szczepanik ze swoimi braćmi chce pokazać, że wszystko, co nas otacza jest pewnego rodzaju iluzją, a rzeczywistość może być inna od tej, którą widzą inni. Reżyserem videoklipu był Jacek Majewski, zaś za zdjęcia odpowiadają Michał i Wojtek Węgrzyn.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry