Hugh Hefner żonaty po raz trzeci

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT

W ostatnich godzinach 2012 roku sakramentalne „tak” powiedzieli sobie Hugh Hefner (86 lat) i o 60 lat młodsza od niego Crystal Harris. Ceremonia odbyła się w prywatnej posiadłości Hefnera w Los Angeles, w towarzystwie zaledwie 20 osób.

fot. Alexander Hauk/cc.3.o


Półtora roku temu, gdy Hugh i Crystal mieli się pobrać w obecności około 300 osób, panna Harris zerwała zaręczyny podając do prywatnej wiadomości, iż jej wybranek nie jest sprawny erotycznie. Hugh Hefner jest wydawcą i założycielem legendarnego magazynu dla panów „Playboy”. Wcześniej żonaty był dwukrotnie – z Mildred Williams w latach 1949-59 oraz z Kimberley Conrad (1989-2010). Crystal Harris to 26-letnia modelka i piosenkarka, która pojawiła się 2 lata temu na rozkładówce magazynu swojego męża.

Pozowała również jako modelka do aktów. Panna młoda o tym ważnym wydarzeniu w jej życiu poinformowała na Twitterze swoich znajomych, oznajmiając tym samym, że nigdy nie widziała nago swojego wybranka. Zmieniła również swojego nazwisko na Twitterze z Harris na Hefner.

Katarzyna Niczewska

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry