Już wkrótce w Polsce „Abba The Show”

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Długo wyczekiwany przez polską publiczność koncert kultowej grupy muzycznej ABBA odbędzie się już w marcu przyszłego roku, w ramach międzynarodowej trasy zespołu. Będzie to ich pierwszy w historii występ na terenie naszego kraju. Z okazji Dnia Kobiet formacja wystąpi aż czterokrotnie, odwiedzając kolejno miasta takie jak: Katowice, Wrocław, Gdańsk i Łódź.

To widowisko będzie doskonałą okazją, żeby chociaż na chwilę wrócić do przeszłości i zatracić się w dźwiękach najwspanialszych światowych utworów z lat 70’tych: „Money, Money, Money”, „Knowing Me, Knowing You” i „Dancing Queen”. ABBA THE SHOW tworzą muzycy z oryginalnego składu zespołu, czyli Roger Palm – perkusista oraz Ulf Andersson – saksofonista. Towarzyszą im również Katja i Camilla – wyjątkowe szwedzkie wokalistki, które jako dzieci śpiewały w chórkach ABBY. Wydarzenie jest związane z pokazem najnowocześniejszych efektów scenicznych, audio-video i specjalnego oświetlenia. Ma także charakter unikalnego widowiska na skalę światową. Ponadto, udział w tej produkcji bierze dodatkowo Narodowa Orkiestra Symfoniczna z Londynu pod Batutą Matthew Freeman’a. Jest ona jedną z najwybitniejszych orkiestr w Europie, współpracuje z takimi sławami jak m.in. Sir Cliff Richard czy Robbie Williams.

Warto wspomnieć, że grupa podczas 11 lat swojej działalności odwiedziła 37 krajów, gdzie wystąpiła 526 razy, a w sumie obejrzało ją ponad 2 mln widzów. Bilety na ABBA THE SHOW do nabycia w salonach Empik, Saturn i Media Markt, a także na: wowticket.pl, ticketpro.pl, biletin.pl.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry