Sukces Eweliny Lisowskiej

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Młoda wokalistka ma powody do radości. Jej drugi singiel „W stronę słońca” znalazł się na liście najczęściej oglądanych video na świecie. Serwis YouTube odnotował ponad 2 miliony wejść, w ciągu zaledwie kilku dni. Dzięki temu, piosenkarka znalazła się w notowaniu YouTube 100, czyli zestawieniu najpopularniejszych materiałów w danym tygodniu. Ewelina zdobyła 62. miejsce, wyprzedzając przy tym takie hity jak „Where Have You Been” Rihanny, czy „Candy” Robbiego Williamsa.

sxc


Artystka pochodzi z niewielkiej miejscowości Cerekwica, niedaleko Wrocławia. Urodzona w 1992 roku, studentka filologii angielskiej. Ponadto, ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu, w klasie gitary klasycznej. Jest nie tylko wokalistką, ale także autorką tekstów. Poza tym, od 4 lat związana jest z post-hardcore’owym zespołem Nurth, w którym śpiewa pod pseudonimem Evelynn.

W 2011 roku brała udział w telewizyjnym show „Mam Talent”, natomiast rok później dotarła do półfinału drugiej edycji programu X-Factor. Niewątpliwie był to dla niej moment przełomowy, ponieważ podpisała po tym kontrakt z wytwórnią muzyczną Universal Music Poland. Warto również dodać, że pierwszy utwór z wydanej kilka miesięcy temu EP-ki, czyli „Nieodporny rozum” ma już w sieci ponad 15 mln wyświetleń.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry