Zdjęcie Diany „nie do publikacji” wystawione na aukcji

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MEDIA, ROZRYWKA, STYL ŻYCIA, ŚWIAT

Księżna Diana wciąż żyje w pamięci Brytyjczyków. Księżna Diana była i nadal jest (w pamięci) najbardziej popularną postacią na królewskim dworze. Jej osobiste życie, działalność charytatywna, rozwód, a w końcu tragiczna śmierć w wypadku szeroko omawiana była w światowej prasie.
Princessdi
Pomimo że od tragicznej śmierci księżnej Diany minęło już pond 15 lat, wciąż pozostało wiele tajemnic do rozwiązania.

Siedem lat temu archiwum czasopisma „Daily Mirror” zostało zakupione przez amerykańską firmę kolekcjonerską Caren Archive. To właśnie wtedy na światło dzienne wyszła tajemnicza fotografia, dotąd nigdzie niepublikowana.

Na zdjęciu znajduje się nastoletnia Diana w towarzystwie nieznanego mężczyzny. Przypusza się, że może to być Rory Scott (jej ówczesny adorator) lub James Colthurst (przyjaciel), w oddali widać jeszcze jedną osobę, a na parapecie stoi butelka whisky. Zdjęcie zostało wykonane najprawdopodobniej w 1979 lub 1980 roku, chociaż na odwrocie fotografii widnieje data 26 lutego 1981 roku. Jeżeli ostatni zapis jest prawdziwy, oznacza to, że Diana była w jakieś relacji (być może intymnej) z innym mężczyzną już po zaręczynach z księciem Karolem (24 luty 1981 roku).

Najciekawsze w zdjęciu jest jednak to, że widnieje na nim odręczny napis „nie do publikacji”. Nikt jednak nie jest w stanie wyjaśnić, dlaczego akurat to zdjęcie nie uzyskało aprobaty „Daily Mirror”. Być może próbowano uniknąć skandalu.

Zdjęcie ma trafić w tym miesiącu (styczniu) na aukcję w amerykańskim Amherst w stanie New Hampshire. Jego cenę z pewnością podbije tajemniczy napis „nie do publikacji”.

Natalia Klimczuk

źródło: natemat.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry