Festiwal Audioriver 2013

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Tegoroczna edycja festiwalu Audioriver odbędzie w dniach 26-28 lipca 2013 roku w Płocku. Organizatorem tej muzycznej imprezy jest agencja Spółka Akcyjna. Podczas ubiegłych wakacji wystąpiły gwiazdy takie jak: Röyksopp, Enter Shikari oraz Nicolas Jaar. Widowisko zgromadziło ponad 16 tysięcy fanów.

Festiwal jest świetną okazją do zaprezentowania i posłuchania szeroko pojętej muzyki alternatywnej połączonej z elektronicznym brzmieniem. Rzecznik imprezy i Spółki Akcyjnej zapewnia – „Ostatnie dwa lata, gdy na plaży bawiło się 17 i 16 tysięcy osób, dobitnie pokazały, że w Polsce jest ogromna rzesza osób, które głodne są zarówno imprezowych, jak i eksperymentalnych brzmień. Dokładnie taką mieszankę szykujemy także na ten rok.”

sxc

sxc


Poza pięcioma scenami usytuowanymi na plaży, tak jak podczas ubiegłych edycji, uczestnicy imprezy znajdą także mnóstwo atrakcji w ciągu dnia. Równocześnie odbywać się będą czwarte Targi Muzyczne Audioriver oraz Kino Festiwalowe. Dodatkowo, już niebawem poznamy miasto, w którym zorganizowana zostanie kwietniowa Konferencja Muzyczna Audioriver.

Festiwal będzie trwał 3 dni i nie może na nim zabraknąć ludzi ceniących dobrą muzykę. Przez 7 lat na nadwiślańskiej plaży oraz płockim Starym Rynku swoją twórczość zaprezentowało kilkaset gwiazd muzyki elektronicznej i alternatywnej z całego świata.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry