Premiera płyty zespołu Weekend pt. „Ona tańczy dla mnie”

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

Jeden z najpopularniejszych zespołów ostatnich miesięcy, grupa Weekend prezentuje swój najnowszy album. Krążek „Ona tańczy dla mnie” miał swoją premierę 12 stycznia. Formacja zasłynęła właśnie dzięki piosence o takim samym tytule, przywracając modę na muzykę disco polo.
okladka
Utwór „Ona tańczy dla mnie” jest niewątpliwie fenomenem na polskiej scenie muzycznej. Singiel w błyskawicznym tempie zdobył popularność wśród słuchaczy. Klip umieszczony w serwisie youtube.com ma już ponad 30 mln wyświetleń i jest coverowany przez wielu różnych wykonawców. W bardzo oryginalny sposób piosenkę wykonał m.in. CeZik.

Grupa Weekend działa już od 12 lat. Została utworzona w Sejnach, z inicjatywy Radosława Liszewskiego, lidera i wokalisty. W skład kapeli wchodzą również Adam Łazowski oraz Paweł Nitupski, którzy odpowiadają za sekcję taneczną. Zespół w całej swojej karierze zdobył wiele nagród i wyróżnień, m.in. za najlepszy występ w roku 2003, 2010 oraz 2012, a także nagrodę Burmistrza Miasta na festiwalu disco polo i dance w Ostródzie. Grupa ma na swoim koncie cztery wydane albumy, natomiast ich ostatnia płyta „Tak Jak Czują” ukazała się trzy lata temu.

Anna Odrzygóźdź

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry