Kożuchowska pomaga zwierzakom

AKTUALNOŚCI, POLSKA, STYL ŻYCIA, ZWIERZĘTA

To juz V edycja akcji Wielcy Małym. Akcja ta to inicjatywa społeczna, z której pozyskiwane datki przekazywane są dla najbardziej potrzebujących schronisk dla zwierząt w Polsce. Zazwyczaj do akcji przyłączają się znane osoby – aktorzy, muzycy, artyści. W ramach akcji sprzedawane są m.in. dzieła sztuki czy kalendarze ze zdjęciami sławnych osób z ich pupilami.

W tej edycji, do akcji przyłączyła się firma produkująca karmy dla psów i kotów – Butcher’s Pet Care, która wraz z Małgorzatą Kożuchowską zajmuje się sprzedażą limitowanej edycji apaszek zaprojektowanych przez aktorkę. Pieniądze ze sprzedaż wesprą konto akcji.

fot. newsfix.pl/Anna Łach

fot. newsfix.pl/Anna Łach

Jedwabne apaszki są dostępne w trzech kolorach z popartowskim nadrukiem, przedstawiającym trzy psiaki rożnych ras, można je kupić do końca marca w internetowym sklepie Red Onion. Apaszki przeznaczone są nie tylko dla ludzi, ale tez dla ich pupilów. Jak twierdzi sama aktorka: „(…) apaszki to zabawny i modny dodatek dla wszystkich tych, którzy w każdej sytuacji chcą wyglądać oryginalnie, lubią bawić się moda, szukają ciekawych rozwiązań i jednocześnie… mają dobre serca”. Zachęcamy więc do wspierania akcji, koszt apaszki to 59 zł, a przecież warto pomagać, tym bardziej naszym czworonożnym przyjaciołom.

Anna Łach
Źródło: iBeauty.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry