Premierowe sezony serialu „Z Archiwum X” w lutym na Tele5

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

W lutym telewizja Tele5 przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów gatunku science fiction – serial „Z Archiwum X”. Będzie on emitowany od sezonu 6 (premiera 4 lutego) do 9, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Amerykański serial telewizyjny „Z Archiwum X” to klasyka gatunku science fiction, łączący w sobie wiele gatunków: sensację, thriller, horror, fantastykę naukową. Zawiera w sobie wszelkie niezbędne elementy: wartką akcję, tajemnicę, wątek miłosny, świetnie dobranych aktorów i zapadającą w pamięć muzykę.

W szóstej serii serialu widzowie będą mogli śledzić dalsze losy dwójki agentów federalnych Foxa Muldera i Dany Scully, którzy pracują w specjalnym wydziale FBI zwanym „Archiwum X”, zajmującym się dziwnymi i trudnymi do wyjaśnienia w racjonalny sposób dochodzeniami. Mulder i Scully będą mieli do czynienia z przeróżnymi stworzeniami: duchy, wampiry, zmiennokształtni, różnego rodzaju mutanci i potwory, jednak „Z Archiwum X” to przede wszystkim serial o kosmitach. Ten wątek jest obecny w serialu od pierwszego do ostatniego odcinka. Przez lata wspólnej pracy Mulder i Scully powoli odkrywali prawdę na temat istot pozaziemskich i rządowej konspiracji mającej na celu ukrycie istnienia życia na innych planetach. 


Emisję serialu Tele5 rozpocznie w poniedziałek 4 lutego o godzinie 20:00. Odcinki premierowe będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Serial wyemitowany zostanie od sezonu 6 do 9, który to po raz pierwszy zostanie pokazany w polskiej telewizji.

źródło: tele5

Powiązane wpisy

  • Aijlex

    pozazmysłowe doznania, to nie bajki.polecam sceptykom przeczytać „opętani przez duchy – egzorcyzmy w 21 stuleciu”. autorka zajmuje się odprowadzaniem duchow

  • MLBFan78

    super! … bardzo sie ciesze … szkoda ze tele5 nie ma w naziemnej cyfrowce …


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry