[plotki] Współpraca Dody z Dżoaną?

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV

O tym, że Dorota Rabczewska i Joanna Krupa się znają i nawet bardzo lubią wiemy już od jakiegoś czasu. Okazuje się jednak, że ich znajomość może mieć także biznesowe konsekwencje.

Ledwo rozpoczął się nowy rok, a media obiegły wspólne zdjęcia dwóch celebrytek – piosenkarki Dody i modelki Dżoany ze wspólnego sylwestra. Obie panie ponoć bardzo się lubią i łączy je wspólna miłość – zwierzęta.

Photo: Robert Kneschke/fotolia

Photo: Robert Kneschke/fotolia


Modelka wyznała ostatnio w telewizji śniadaniowej – programie „Dzień Dobry TVN”, że z miłą chęcią nawiąże biznesową współpracę z Dodą i być może zorganizują kiedyś „jakąś wspólną akcję”.

Doda jest bardzo popularną w Polsce gwiazdą, z kolei Joanna Krupa znana jest w USA dzięki reality show „The Real Hausewifes of Miami”. W Polsce modelka bardzo głośno walczy o prawa zwierząt, więc być może to właśnie taką akcję miała na myśli Dżoana. Dzięki współpracy z Dodą mogłaby zyskać większy rozgłos, ale czy pomoże piosenkarce w międzynarodowej karierze?

Natalia Klimczuk

Źródła: http://www.fakt.pl/Modelka-Joanna-Krupa-chce-robic-biznes-z-piosenkarka-Doda-,artykuly,196785,1.html ; http://www.se.pl/rozrywka/plotki/joanna-krupa-bedzie-wspolpracowac-z-doda_302608.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry