Powrót zombie w sequelu pt: Dead Snow: War of the Dead

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Dobra wiadomość dla fanów norweskiego horroru „Zombie SS/Død snø”: już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do jego kontynuacji. Sequel zatytułowany będzie „Dead Snow: War of the Dead”, a jego reżyserią, podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej części, zajmie się Tommy Wirkola.
deadsnow
Przypomnijmy, produkcja z 2009 roku opowiadała o grupie studentów medycyny, których spokój w trakcie górskiego wypoczynku, burzy pojawienie się osobliwych i „nie do końca martwych” gości. Z całej wycieczki ocalały wychodzi tylko jeden bohater i to właśnie jego losy i dalszą walkę z nazistowskimi zombie, będziemy mogli śledzić w dwójce. Film ma być kręcony zarówno w języku norweskim jak i angielskim. Jak mówi sam reżyser: ma być jeszcze straszniej, jeszcze zabawniej i bardziej gore.

Siła i sukces Wirkola polega przede wszystkim na umiejętnym posługiwaniu się gatunkowymi szablonami. Mimo, że widz od początku domyśla się rozwoju akcji, to nie przeszkadza mu to zupełnie w dobrej zabawie. Tym bardziej, że reżyser całą historię dopełnia dużą dawką czarnego humoru. Niecierpliwie czekamy.

Sigurlin

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry