Eurolot startuje na trasy krajowe z Lotniska Chopina

AKTUALNOŚCI, BIZNES, CIEKAWOSTKI, GOSPODARKA, MOTORYZACJA, POLSKA, WIADOMOŚCI

Linie lotnicze Eurolot rozpoczęły sprzedaż biletów na połączenia na trasach z Warszawy do Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Bydgoszczy. Rejsy wykonywane będą przez przewoźnika od 31 marca 2013 roku.

Eurolot oferuje pasażerom dwie taryfy (biznesową premium oraz basic), przewóz bagażu rejestrowanego w cenie biletu, iPady na pokładzie i dostęp do salonów business lounge na lotniskach w Polsce (w taryfie premium).

– Dajemy pasażerom Eurolotu możliwość latania na większej ilości tras krajowych. Od 31 marca 2013 roku połączenia regionalne z i do Warszawy wykonywane będą w systemie code-share, opartym o partnerską umowę Eurolotu z PLL LOT. Oznacza to, że zarówno w systemie linii Eurolot, jak i PLL LOT dostępne będą określone pule biletów na rejsy krajowe. Dzięki temu bilety na wszystkie trasy krajowe obsługiwane dotychczas częściowo przez Eurolot, a częściowo przez LOT, będą dostępne w sprzedaży u obu przewoźników – wyjaśnia Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolot S.A.
lotnisko-chopin
To nie koniec nowości w siatce połączeń Eurolotu. Od 4 maja wspólnie ze stowarzyszeniem hotelarzy z wyspy Uznam przewoźnik uruchamia trzy bezpośrednie połączenia do Heringsdorfu koło Świnoujścia. Nad Bałtyk Eurolot latać będzie z Warszawy oraz z dwóch niemieckich miast – Dortmundu i Kolonii. Loty na wszystkich trasach odbywać się będą w każdą sobotę przez cały sezon letni, aż do 26 października.

Połączenia będą obsługiwane m. in. przez nowoczesne 78-miejscowe Bombardiery Q400 NextGen. Samoloty są szybkie, ciche i wygodne, a przy tym ekonomiczne. Obecnie Eurolot posiada w swojej flocie osiem takich samolotów. Do września do Polski przyleci kolejnych sześć maszyn tego typu.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry