Historia życia i miłości Anny German w nowym serialu

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA

Jutro (piątek 22.02.2012) TVP1 rozpoczyna emisję nowego serialu biograficznego „ Anna German. Tajemnica białego anioła”. Producentem jego jest pierwszy program publicznej Telewizji Rosyjskiej. W roli tytułowej wystąpi Joanna Moro.

W międzynarodowej obsadzie zobaczymy aktorów rosyjskich, włoskich, polskich ( Szymona Sędrowskiego, Marietę Zukowską, Olgę Frycz, Agnieszkę Sienkiewicz…). Serial reżyserują Artem Antonow i Waldemar Krzystek a scenarzystką jest Alina Semeryakowa. Kręcono go w kilku krajach, m. In. na Ukrainie i w Polsce( we Wrocławiu i Warszawie).
german_polskie_radio

Jest trzyjęzyczny, aktorzy mówią po polsku, rosyjsku i włosku. Zrealizowany został z rozmachem. „ Strona rosyjska usiłowała zainteresować produkcją Telewizję Polską, ale nie otrzymała żadnej odpowiedzi. Początkowo byłem zdumiony, potem stwierdziłem, że może dobrze, iż tak się stało. Rosjanie nie żałowali pieniędzy, Polacy na pewno by ich skąpili.”- powiedział Waldemar Krzystek.

Bohaterka serialu Anna German urodziła się w ZSRR na terenie dzisiejszego Uzbekistanu, była córką Rosjanki i Niemca. Dzieciństwo i młodość spędziła we Wrocławiu, bardziej czuła się Polką niż Rosjanką. Miała wyjątkowy, fenomenalny głos i niezwykłą osobowość. Wciąż jest królową serc nawet młodych ludzi, którzy urodzili się już po jej śmierci, niestety tylko w Rosji…

W Polsce o artystce mówi się niewiele, często młodzi ludzie nie wiedzą o jej istnieniu. Została jednak w pamięci ich rodziców i dziadków. Zatem jutro o 20.25 na kanale TVP1 możemy obejrzeć pierwszy odcinek historii życia i miłości Anny German.

Powiązane wpisy

  • Ala

    Strona polska nie była zainteresowana…Grunt, że serial do nas dotarł bo zbiera same dobre recenzje. A że młodzi nie wiedzą, cóż, a skąd mają wiedzieć ? Jedyne źródło to rodzice, którzy nie zawsze dzielą się swoimi wspomnieniami z młodości.

  • Mareczek

    Dobrze, że taki serial powstał, bo według mnie, to jedna z ambitniejszych i niezwykle utalentowanych polskich piosenkarek, o której warto wreszcie coś wspomnieć. Jestem ciekaw jak została przedstawiona jej biografia, a w szczególności czy sprawdzili się nasi aktorzy w zagranicznej produkcji. Jutro będziemy oglądać całą rodzinką 🙂


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry