Polskie ciągniki Ursus w symulacji komputerowej

AKTUALNOŚCI, GRY, INTERNET, POLSKA, ROZRYWKA

Farming Simulator to jedna z bardziej popularnych gier z serii symulacji, w której gracze mogą wcielić się w rolę rolnika, zajmować się całymi gospodarstwami i prowadzić rolnicze maszyny. W najnowszej odsłonie gracze będą mogli uprawiać pola przy pomocy słynnych polskich ciągników marki Ursus.
farming-simulator-ursus-2013

W grze zostaną zastosowane wiernie odwzorowane modele marki Ursus, zarówno te nowe, jak i te historyczne. Tutaj m.in. legendarny Ursus C-330.

Wiceprezes zarządu firmy URSUS wiąże spore nadzieje ze współpracą z nowym rynkiem gier komputerowych. Jak podkreśla marka ciągników jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie.

Premiera gry ma się odbyć na najbliższych Targach Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach. Do sklepów gra trafi na wiosnę.

Na stronie CDP.pl już dzisiaj można zamówić grę w przedsprzedaży. Gra pojawi się w wersji podstawowej Farming Simulator 2013 plus dodatek URSUS w cenie 99,99 zł, jako sam dodatek w cenie niecałych 40 złotych, a także za blisko 180 zł wersja kolekcjonerska.

Autor: Amadeusz Bielatowicz

Źródło: Wyborcza.pl ; ulsinwestora.pb.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry