David Bowie jeszcze się nie poddał!

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Fani kontrowersyjnego muzyka zdążyli już przywyknąć do myśli, że ich idol zakończył karierę na dobre. Wszystkich, którzy pogodzili się z myślą o muzycznej emeryturze artysty spotkało miłe zaskoczenie – w dniu swoich urodzin Bowie wydał singiel promujący solową płytę.

To elektryzująca informacja zwłaszcza, że David Bowie od czasu zawału coraz rzadziej pojawiał się na scenie aby w 2004 roku całkowicie z niej zniknąć.

fot. Photobra|Adam Bielawski/cc.3.0

fot. Photobra|Adam Bielawski/cc.3.0

Nic więc dziwnego, że ludzie wysnuli z tego wniosek o ostatecznym zakończeniu pracy muzyka. Sam idol nigdy nie twierdził, że ma zamiar wycofać się z muzycznego półświatka, a jego powrót świadczy tylko o tym, że nie jest autorem komercyjnym. Pojawia się kiedy sam chce, a nie gdy chcą tego media.

Wiadomo już, że płyta „The Next Day” swoją premierę będzie miała 11 marca bieżącego roku, oraz wyjdzie w dwóch wersjach – zwykłej zawierającej 14 utworów oraz deluxe wzbogaconej o trzy bonusowe kawałki. Album wydany zostanie również w wersji winylowej.

Fani musieli czekać całą dekadę na nową płytę ulubionego artysty. Ich cierpliwość została jednak wynagrodzona – już dzisiaj wiadomo, że „The Next Day” jest określany mianem „najlepszego rockowego powrotu w historii”.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.theweek.co.uk/music/51698/david-bowies-next-day-best-rock-comeback-album-ever

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry