Nine Inch Nails powracają!

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Informacja jest oficjalna i ukazała się na stronie zespołu.  Warto dodać, że formacja powraca w nowym składzie. Jej szeregi zasilą: Eric Avery(basista Jane’s Addiction), Adrian Belew (King Crimson wokalista, gitarzysta, perkusista) i Josh Eustis (Telefon Tel Aviv). Na scenie pojawią się członkowie starego składu – Ilan Rubin oraz Alessandro Cortin.

sxc

sxc

Nazwiska nowych członków są dobrze znane w tych kręgach muzycznych i mowa tutaj o pozytywnym znaczeniu tego słowa. Można zatem wiązać z nimi duże nadzieje. Jednak jak na razie wszystko co wiąże się z albumem owiane jest tajemnicą.

Trent zapowiedział, że trasa koncertowa rozpocznie się latem tego roku i będzie trwać do jesieni. Punktem wyjścia będą Stany Zjednoczone, na dalsze informacje trzeba jednak trochę poczekać. Charyzmatyczny muzyk nie zapomniał także o fanach z pozostałych części globu – nie wyklucza, że odwiedzi inne kraje. Możemy się także spodziewać  przedłużenia trasy do 2014.

Przed frontmanem wiele ciężkiej pracy. Posiada on jeszcze jedną formację (How To Destroy Angels), której debiutancki album ukaże się już 5 marca. W jej skład wchodzi żona muzyka, Mariqueen Maandig oraz Rob Sheridan and Atticus Ross.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://pitchfork.com/news/49681-trent-reznor-announces-the-return-of-nine-inch-nails-extensive-touring-for-2013-and-2014/ http://www.darkplanet.pl/Nine-Inch-Nails-powraca-w-nowym-skladzie-46712.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry