Dwadzieścia lat Castle Party

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA

Znany na całym świecie festiwal muzyki dark independent obchodzi w tym roku porcelanowe gody. Miłośnicy mrocznych dźwięków po raz siedemnasty spotkają się na terenie bolkowskiego zamku. Organizatorzy podali dokładną datę imprezy – 12-14 lipca.

Podano również pełną listę zaproszonych gwiazd. Na zamkowym dziedzińcu i w dawnym kościele ewangelickim zagra 21 flagowych zespołów ambientu. Bliższe informacje oraz dokładna lista artystów znajduje się na stronie internetowej festiwalu. Przez przejście do zakładki „Bilety” możliwe jest także zakupienie karnetów pełnych lub jednodniowych oraz wejściówek do klubu.

fot. Lilly M/cc.3.0

fot. Lilly M/cc.3.0

Warto przypomnieć, że pierwsze Castle Party zostało zorganizowane w 1994 roku na Zamku Grodziec, gdzie odbyły się także dwie następne edycje. Od samego początku wydarzenie budziło duże zainteresowanie. Dlatego też konieczna była zmiana miejsca – Grodziec okazał sie zbyt mały, aby pomieścić wszystkich przybywających.

Castle Party jest zdarzeniem wyjątkowym, na które warto czekać. Nie tylko ze względu na niesamowite koncerty, ale i możliwość zobaczenia korowodu fanów – ciekawych indywidualności wyrażających przynależność do swoich subkultur.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://castleparty.com/ http://www.darkplanet.pl/Percival-Schuttenbach-na-Castle-Party-2013-46708.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry