Kolejna porażka Barcelony

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT

Finał Pucharu Króla w Hiszpanii dla Realu Madryt. W Gran Derbi rozgrywanych na stadionie Camp Nou „Królewscy” pewnie pokonali drużynę z Katalonii. To kolejna przykra porażka dla Barcelony po meczu z Milanem w Lidze Mistrzów.

Tytuły artykułów w mediach są bezlitosne dla Barcelony.

sxc

sxc

Mówi się o tym, że Real wykasował swojego rywala, a Messi po raz kolejny był kompletnie nieobecny. Co więcej, zarzuca się Barcelonie, że to kolejny mecz bez ładnego stylu i polotu, co z pewnością jest niepokojące dla fanów „Dumy Katalonii”.

Pierwsza bramka dla Realu padła po rzucie karnym, którego na gola zamienił Cristiano Ronaldo.

W 57. minucie spotkania Portugalczyk podwyższył wynik na 2:0, a już 10 minut później Real dołożył jeszcze jedno piękne trafienie, którego autorem był Varane. Honorową bramkę dla Barcelony strzelił tuż przed końcem meczu Jordi Alba.

Real w dwumeczu pokonał rywala 4:2 i awansował do finału pucharu, w którym zagra ze zwycięzcą meczu Sevilla-Atletico Madryt (w momencie pisania artykułu mecz ten jeszcze się nie odbył).

Autor: Amadeusz Bielatowicz

Źródło: igol.pl ; sport.pl