Iron Man po raz trzeci

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Już 10 maja tego roku w polskich kinach odbędzie się premiera trzeciej części przygód Tony’ego Starka. Dzięki uchyleniu rąbka tajemnicy wiadomo, że miliarder będzie szukał zemsty na wrogach, którzy zniszczyli mu życie (czytaj – zabrali zabawki). Jeżeli wierzyć zapowiedziom marvelowski bohater zostanie pozbawiony zbroi. Ciekawe  jak Stark a.k.a Iron Man poradzi sobie bez  umundurowania?

iron man poster

iron man poster

Osobiście nie jestem przekonana co do tego filmu. Nie podzielam też entuzjazmu oczekujących. Po nawet fajnej pierwszej części można było jeszcze liczyć na coś więcej, ale dwójka jedynie umocniła mnie w przekonaniu, że to ten rodzaj kina, o którym sie zapomina. Bardzo szybko. A szkoda, bo ekranizacje komiksów Marvela są zazwyczaj dobre. Od jakiegoś czasu mam jednak smutne wrażenie, że Iron Man jest robiony pół żartem pół serio i nie mam pojęcia jaki jest tego cel. Próby nakręcenia średnich lotów komedii połączonej z filmem akcji niespecjalnie mnie przekonuje.

Podobno „trójka” już teraz zyskała sobie miano najbardziej oczekiwanej premiery. Osobiście nie wiem czy jest na co czekać, ale film obejrzę. Z ciekawości. Może dwugodzinny seans zmieni moje nie do końca pozytywne nastawienie?

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.imdb.com/title/tt1300854/ http://pl.marvel.com/iron-man-3/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry