Maiden England Tour 2013

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

Trasa koncertowa brytyjskiej grupy heavy metalowej obejmuje m.in Włochy, Szwecję, Niemcy, Holandię. Polska także znajduje się ich liście. Ironsi odwiedzą Łódź (03.07) i Gdańsk (04.07). To nie lada gratka, zespół nie zagościł tam  od czasów Somewhere In Time, zatem fani z tych miast mogli poczuć się nieco zaniedbani. Ich cierpliwość zostanie wynagrodzona tego lata.

 

stock.xchng

stock.xchng

Bruce Dickinson już zapowiada, że koncerty zostaną uświetnione efektami specjalnymi na miarę XXI wieku. Nie zabraknie fantastycznej scenografii, manipulacji światłem oraz efektów pirotechnicznych. To jest to, co fani lubią najbardziej. Zaraz po muzyce rzecz jasna. Wraz z członkami zespołu na scenie pojawi się także Eddie. A dokładniej liczne jego wcielenia. Zapowiada się niesamowite show.

Przed  gwiazdami wieczoru wystąpi jako support Voodoo Six. W innych krajach będzie to także Bullet For My Valentine, Sabaton oraz Ghost. Bilety są dostępne w sprzedaży od grudnia zeszłego roku. Dla największych fanów istnieje możliwość zdobycia specjalnych wejściwek – Golden Circle Early Entrance, które umożliwiają wcześniejsze wkroczenie na miejsce koncertu. Podczas Maiden England Tour powstawać będzie album koncertowy.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.livenation.pl/event/373063/iron-maiden-tickets http://www.ironmaiden.com/tourdates.php

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry