Sini2ter(?) – sequel już wkrótce?

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Wygląda na to, że jeszcze więcej rodzin zostanie w brutalny sposób uśmiercona, a rzesze kinomanów przerażonych. Przynajmniej w pierwotnym założeniu. Po wielomilionowym sukcesie pierwszej części Scott Derrickson oraz C. Robert Cargill postanowili uderzyć ponownie i nakręcić sequel swojego poprzedniego hitu.

Myślę, że nie warto przypominać fabuły Sinistera. Ten obraz jest na tyle świeży, że każdy jeszcze go pamięta. W końcu rozjeżdżanie kosiarką związanych ludzi czy wieszanie całej rodziny na drzewie potrafi nieźle wryć się w pamięć. Tym samym producenci postawili sobie wysoką poprzeczkę. Przebicie wrażenia po pierwszej części przy jednoczesnym uniknięciu dublowania wcześniejszych pomysłów może być trudne.
hollywood film
Na ten moment trzeba uzbroić się w cierpliwość i poprzestać na spekulacjach, bo bliższe informacje o akcji drugiej części horroru okryte są tajemnicą.

O ile wspomniany już duet napisze razem scenariusz, to wiadomo także, że Derrickson tym razem nie stanie za kamerą. Teraz ma, razem z Jasonem Blumem, pracować nad produkcją obrazu. Ciekawe jak taka zmiana wyjdzie w praktyce.

Złośliwi (hejterzy nigdy nie śpią) już prześcigają się w pomysłach na tytuł sequela.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.deadline.com/2013/03/sinister-sequel-brewing-as-blumhouse-eyes-hat-trick-of-micro-budget-franchises/ http://www.shocktillyoudrop.com/news/172687-sinister-2-is-officially-in-the-works

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry