Kraina Oz na Dzień kobiet

AKTUALNOŚCI, FILM, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, WYDARZENIA KULTURALNE

Dzień Kobiet zapowiada się ciekawie. Najpierw koncerty ABBA The Show w Polsce, Metro na Atlasie, że o krakowskim Konkursie Krasomówczym już nie wspomnę. Jest w czym wybierać. Kina również nie pozostają w tyle. W święto pań, odbędzie się premiera filmu „Oz wielki i potężny”.

Po obejrzeniu trailerów wiadomo, że główny bohater (James Franco) trafia do Krainy Oz. W niej staje się tym „wielkim i potężnym”. Coś w rodzaju „jak stać się super magikiem” bo Oscar zbytnio do zbytnio uzdolnionych nie należał. W Kansas przynajmniej. Ale to pewnie wpływ baśniowej krainy.
ozwielkiipotezny2013
Obraz jest rodzajem prequela do dobrze znanej opowieści. To czasy jeszcze przed Dorotką. Potężny czarnoksiężnik dopiero poznaje świat, który ma uratować, zdobywa przyjaciół i zmienia się. Na lepsze oczywiście.

Trochę czuć burtonowską Alicją, która była całkiem, całkiem, więc nie będzie najgorzej. Obsada również obiecuje wiele. Ciekawostką jest, że główna rola miała trafić do Roberta Downey’a Jr albo Johnego Deep’a. Dobrze, że tak się nie stało. Odczuwam lekki przesyt tymi dwoma panami. Jak na razie mam mieszane uczucia. Nie wiem do końca jaki ten film będzie, ale niespecjalnie śpieszy mi się aby zobaczyć go w kinie.

E.Grzeskow

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry