Czy „13” będzie pechowa?

AKTUALNOŚCI

Odpowiedź na to pytanie będzie można usłyszeć w czerwcu tego roku. Oto prawdziwa legenda heavy metalu powraca z nowym albumem. Będzie się działo!

Po latach (dokładnie 35) Ozzy Osbourne ponownie przekroczy próg studia ze swoim zespołem. Black Sabbath nagrywa kolejny krążek, a że zła passa im nie straszna nazwą go wdzięcznie brzmiącą „13”.

Od kiedy w 1979 roku Osbourne rozstał się ze swoją grupą, formacja nie miała wiele szczęścia. Członkowie zespołu poszukiwali zastępstwa dla dawnego frontmana, co nie było takim prostym zadaniem. Muzycy chcieli bowiem zachować swoje oryginalne brzmienie. Na szczęście (?) Ozzy oficjalnie powrócił do zespołu w 2011.

fot. Alex Ex/cc 3.0

fot. Alex Ex/cc 3.0

To byłoby na tyle historii. Teraz czas na kilka informacji o kolejnych zmianach. Na scenie nie wystąpi perkusista, Bill Ward. Zamiast niego za bębnami usiądzie Brad Wilk z Raise Against The Machine. Pieczę nad albumem obejmie znany producent Rick Rubin. Człowiek znany ze współpracy z wieloma artystami, a także laureat prestiżowych nagród Grammy. Czy współpraca z pionierami ciężkiego grania okaże się tak samo owocna? Zdania są podzielone. Jak się okazuje nie wszyscy podchodzą do reaktywacji Black Sabbath z entuzjazmem.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.rp.pl/artykul/970001.html http://menstream.pl/wiadomosci/wielki-powrot-black-sabbath-nowa-plyta-juz-w-czerwcu,0,1231864.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry