Box Office: 3 główne pozycje marca

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA, ŚWIAT

Po kilku premierach, które wprowadziły chaos w amerykańskim box ofice, czas na małe podsumowanie. Będzie krótko. Trzy pozycje, które, jak do tej pory, zajmują czołowe miejsce na listach marcowych przebojów kina.

A jednak analizy dla Oz: wielki i potężny okazały się słuszne. Przy budżecie 215 mln, film zarobił, w samych Stanach Zjednoczonych, 80,3 mln. Od premiery nie minęło dużo czasu, ale producenci już mogą zacierać ręce. Całą radość może psuć jedynie fakt, że magia wielkiego Oz’a nie wszędzie okazała się być tak potężna. Jak dotąd poza rodzimymi stronami jego utarg oblicza się na marne 69,9 mln dolarów.

stock.xchng

stock.xchng


Jack, pogromca olbrzymów to idealny przykład, że wielkie nadzieje czasem nie idą w parze z rzeczywistością. Film zrealizowany z rozmachem okazał się spektakularną klapą. Budżet 195 mln dolarów został wyrzucony przez okno. W U.S.A Jack zarobił tylko 28 mln dolarów, co jest bardzo słabym wynikiem. Prawdziwy strzał w kolano. Cała nadzieja w zagranicznych widzach.

Trzecie miejsce zajęła Złodziejka Tożsamości z wynikiem 6,3 mln dolarów za granicą. Komedia z wątkiem kryminalnym na wewnętrznym rynku zainkasowała 117 mln dolarów, przy budżecie 35 mln. Niby nie tak źle, ale przypomnijmy, że jest wyświetlana już od pięciu tygodni. Teraz wynik nie wydaje sie już być tak świetny.

E.Grzeskow

http://www.imdb.com/boxoffice/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry