Kolejny Ostatni Egzorcyzm? – zobacz zwiastun

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Po obejrzeniu pierwszej części nie byłam nastawiona na kolejne. A tu proszę. Miłe zaskoczenie, bo poprzednio się nie rozczarowałam. Martwi mnie jedynie fakt, że w amerykańskich notowaniach obraz spadł na dziesiąte miejsce. Nadal to „top 10”, ale zdziwienie pozostaje. Ciekawi mnie co jest powodem tak słabego odbioru. Być może widzowie w Polsce okażą się bardziej wyrozumiali.
ostatni-egzorcyzm2
Sequel zaczyna się w momencie zakończenia pierwszej części. Nell trafia do domu opieki, jest pod opieka psychiatry i znajduje pierwszego chłopaka. Oprócz amnezji i traumie po stracie rodziców jej życie powoli powraca do stanu równowagi. Jednym słowem – Sielanka. Na pierwszy rzut oka. W końcu to thriller, nie może być różowo. Demon, pod którego działaniem pozostawała poprzednio dziewczyna, budzi się na nowo. Jak obiecują opisy, historia z ostatniej części to nic w porównaniu z tym, co zobaczymy teraz. Będzie brutalnie, głośno, koszmarnie. W jakim znaczeniu? Wyjaśnienie 22 marca.

Pomijam fakt, że tytuł jest jakby oksymoronem. Ostatni Egzorcyzm 2, pewnie będzie też 3 i 4. Ciekawie ile będzie tych „ostatnich”? Już bez zbędnych złośliwości czekam z niecierpliwością na kolejną część historii o opętaniu.

E.Grzeskow

http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+egzorcyzm.+Cz%C4%99%C5%9B%C4%87+2-2013-631679/descs
http://boxofficemojo.com/weekend/chart/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry