Rod Stewart powraca z albumem „Time”

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Powrót już jest, teraz zobaczymy czy będzie wielki. Od ostatniej płyty minęło osiem lat, album z kolędami nie był jednak czymś, czego oczekiwali fani. Legendarny muzyk postanowił poprawić się i oto na wiosnę wyda nową płytę. Oby autorskie piosenki były warte czekania. Po 12 latach artysta proponuje nam nową płytę, longplay ma chwytliwy tytuł „Time”, sam album nosi natomiast wstępną nazwę „Love The Life You Live. Stewart sam go zmiksował i wyprodukował.

fot.Gorri/cc.3.0

fot.Gorri/cc.3.0


Może być z siebie dumny, obyśmy i mogli być dumni z niego.Przez dwanaście lat Rod Stewart nie uraczył nikogo oryginalnymi utworami. Skupiał się raczej na znanych ogółowi przebojach oraz świątecznych songach. Po dwunastu latach postanowił nareszcie zmienić taktykę i zaatakować rockowym uderzeniem. Jak mówi, nowy album będzie w jego stylu. Spodziewajmy się mandolin, skrzypiec, gitar akustycznych oraz ciekawych tekstów. Płyta z 11 kawałkami do sprzedaży trafi 7 maja.

Jak dotąd nie wiadomo co będzie zawierała tracklista, ale utwory te znajdą się w koncertowym repertuarze artysty. Nie ma co ukrywać, wokalista jest strasznie tajemniczy. Oby ta małomówność skrywała niezłą niespodziankę, a nie wielkie rozczarowanie.

http://open.fm/archiwum/wydarzenie_42157
http://www.radiozet.pl/Muzyka/Newsy-muzyczne/Rod-Stewart-wreszcie-powraca

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry