Superman – Man of Steel już w czerwcu

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

W polskich kinach 14 czerwca odbędzie się premiera nowej części Supermana – Man of Steel. To dokładnie dzień prze urodzinami mojego brata – już wiem jaki sprawić mu prezent. Dzięki.

W roli tyłowego człowieka stali oraz Clarka Kenta wystąpi Henry Cavil (rola drugoplanowa w Red Riding Hood). Każdy, kto miał styczność z tym superbohaterem, wie jaka jest jego historia. Jeżeli jednak znajdą się tu tacy, co nigdy wcześniej nie poznali tej postaci, proszę – oto krótkie przedstawienie bohatera.

(c)WB, DC Comics

(c)WB, DC Comics

Superman pierwotnie urodzony jako Kal-El trafia na ziemię. Tam trafia do rodziny Jonathana i Marthy Kent, którzy wychowują go jak własnego syna. Clark jest nieświadomy swojego pochodzenia, a budzące się w nim moce przerażają go. W późniejszym czasie zaczyna wykorzystywać swoje zdolności do obrony Ziemi oraz jej mieszkańców. I to by było na tyle, jeżeli chodzi o fabułę filmu.

To chyba jedyna postać DC, która nigdy nie budziła mojej sympatii. Ani komiksy, ani filmy nie zdołały wzbudzić mojego zainteresowania, ale teraz z dużym prawdopodobieństwem mogę zmienić zdanie. Oprócz Davida S. Goyera scenariusz napisał… Cristiopher Nolan. Tak, ten od Batmana. To nazwisko zwiastuje dobrą produkcję.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://filmzwiastun.com/film/superman-man-of-steel/ http://www.komiksynaekranie.com/2012/12/superman-w-nowym-zwiastunie-man-of-steel/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry