BioShock: Infinite 26 kwietnia!

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA

Premiera coraz bliżej, a sieć aż wrze od informacji o grze. Pojawia się coraz więcej bonusów w postaci gameplayów, soundtracków i filmików z gry. Fanom pozostało tylko odliczać dni do premiery. Irrational Games zaserwuje miłośnikom serii ciekawą oprawę graficzną, bardziej dynamiczną rozgrywkę i przede wszystkim nowe bronie. BioShock pracuje na silniku graficznym Unreal Engine 3 dodatkowo ulepszonym przez IG.

bioshock

W grze wcielamy się w agenta Brooka DeWitta, którego zadaniem jest uwolnienie Elizabeth. Kobieta od dziecka zamknięta jest w wieży przez… nie, nie przez swoją matkę. Za jej uwięzieniem stoi SongBird. Trudno powiedzieć czym on tak naprawdę jest. Dość, że pała do dziewczyny uczuciem. W każdej z części gracz miał do czynienia ze zniekształconym aspektem rzeczywistości. Infinite, nie odejdzie od reguły.

Do sklepów trafiła już wersja podstawowa, Premium oraz Ultimate SongBird. Ostatnia zawiera te same dodatki co Premium oraz figurkę rzeczonego SongBirda. Niby nic nadzwyczajnego, ale statuetka mierzy 25 centymetrów, co czyni ją niezłym łupem dla kolekcjonerów. Jedyne, co może odstraszać od zakupu to dość wygórowana cena. Mr DeWitt, I think we got a problem.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.gamespot.com/bioshock-infinite/ http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=945345&n=54

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry