Teorie spiskowe na kanale PLANETE+ już w kwietniu

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Rola rządu USA w zamachu na WTC, wszechogarniająca korupcja w systemie bankowym, katastroficzne wizje przyszłości cywilizacji to tylko niektóre z tematów poruszanych w trzyodcinkowej serii dokumentalnej „Zeitgeist”, którą PLANETE+ emitować będzie od 1 kwietnia.

PLANETE+ poszerza horyzonty, proponując nieszablonowe dokumenty i tematy pobudzające do dyskusji. Dlatego stacja pokaże wnikliwą i szokującą serię dokumentalną „Zeitgeist” w reżyserii Petera Josepha, w której twórca poddaje brutalnej dekonstrukcji wielkie mity współczesnego świata, zmuszając widza do refleksji nad etyczną kondycją człowieka. W filmie „Zeitgeist.
PLAneteplus
Spisek rządzi światem”, który stacja wyemituje w poniedziałek 1 kwietnia, reżyser ukazuje chrześcijaństwo jako religię opartą na kultach pogańskich, sugeruje, że w ataki na WTC zaangażowany był rząd USA, oraz że światowa gospodarka jest zabawką w rękach międzynarodowej oligarchii. Z kolei w produkcji „Zeitgeist. Pieniądz rządzi światem” (premiera 8 kwietnia) pokazuje mechanizmy funkcjonowania systemu monetarnego i instytucji bankowych, korupcję wszechobecną w korporacyjnej machinie, wskazując jednocześnie alternatywę w postaci gospodarki opartej na zasobach. W ostatniej części cyklu, w filmie „Zeitgeist.

Świat jutra” (premiera 15 kwietnia) podejmuje kwestie rozdźwięku między ludzką naturą a współczesnym społeczeństwem, destrukcyjnej siły obowiązującego obecnie modelu ekonomicznego oraz katastroficznych wizji przyszłości ludzkości.

PREMIERY W CYKLU „ZEITGEIST”:

„Zeitgeist. Spisek rządzi światem”
Poniedziałek, 1 kwietnia 2013, godz. 20.45

„Zeitgeist. Pieniądz rządzi światem”
Poniedziałek, 8 kwietnia 2013, godz. 20.45

„Zeitgeist. Świat jutra”
Poniedziałek, 15 kwietnia 2013, godz. 20.50

Czytaj wiecej: http://www.canalpluscyfrowy.pl/aktualnosci-spiskowe-teorie-w-planeteplus_13636108913127#ixzz2NtgwWqVz

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry