Iron Man: Rise of Technovore w wersji anime

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Znany z komiksów Marvela, Iron Man wkroczy na DVD i Blu-ray 16 kwietnia tego roku. Za reżyserią filmu z gatunku anime stoi Hiroshi Hamazaki odpowiedzialny m.in za tak kultowe ekrazniacje mang jak Ninja Sroll czy Blue Submarine. Hamazaki reżyserował także The Avengers: Earth’s Mightiest Heroes, Iron Man: Armored Adventures w scenariuszu Brandona Auman’a. W amerykańskim dubbingu Tonemu Stark’owi głosu użyczy Mathhew Merces, w roli Punishera usłyszymy Normana Reedus’a (Walking Dead jako Daryl). Premiera dotyczy Stanów Zjednoczonych.

iron man poster

iron man poster

Miliarder z Nowego Yorku zapobiega atakowi terrorystycznemu. Zamiast wdzięczności, superbohatera spotyka fala nienawiści. Za sprawą tajemniczego sprawcy zostaje on wrobiony w tragiczną śmierć setek ludzi. Nawet S.H.I.E.L.D nie wierzy w niewinność Starka i wysyła w pościg za nim Hawkeye i Black Widow. Jedynym oparciem Iron Mana zostaje Punisher. W obliczu zagrożenia bronią biologiczną Technovore, jedynie ta dwójka jest w stanie ocalić planetę.

Wersję Blu-ray wzbogaci interaktywna galeria z grafikami autorstwa Madhouse oraz niedostępnymi nigdzie indziej, krótkimi filmikami „Tales of Technovore” i S.H.I.E.L.D.: „Protecting the Marvel Universe”.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CUgzL3rlzLg http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-03-13/iron-man/rise-of-technovore-feature-2nd-trailer-posted

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry