Park Jurajski w 3D – spoty już w sieci

AKTUALNOŚCI, FILM, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Prędzej czy później każdy film zostanie zrobiony w 3D. To już taki trend. Im więcej nadziei producenci wiążą ze swoim dziełem, tym pewniej, że ukaże się właśnie w takiej formie. Ta sama zasada dotyczy kinowego hitu z lat 90. Jurassic Park, który niegdyś bił rekordy popularności, ponownie zawita na srebrne ekrany, tym razem w wersji na miarę obecnych czasów. Do polskich kin film wejdzie 26 kwietnia. Światową premierę przewidziano w dzień nieprzypadkowy – urodziny klasyka kina.

parkjurajski

Park Jurajski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych filmów Spielberga. Mimo upływu dwóch dekad wciąż pozostaje obrazem kultowym. Grzechem byłoby pozostawić go w nietkniętej formie. W remaku z 1993 roku wystąpią takie sławy jak Michael L. Jackson czy Sam Neil.  Reżyseria wciąż w rękach Spielberga. Mówi się o odświeżeniu hitu, zatem zmiany w scenariuszu mogą być nieznaczne.

Film uzyskał kategorię wiekową PG-13, co oznacza, że wrażliwi nie muszą obawiać się rozlewu krwi. Bardzo brutalnie nie będzie… o ile to w ogóle możliwe. Napięcie, miejmy nadzieję, zostanie jednak zachowane. Dzięki przeniesieniu na 3D, Park Jurajski może wiele zyskać, oby tylko muzyka pozostała ta sama. W starszej wersji stanowiła naprawdę duży atut.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.movieinsider.com/m8432/jurassic-park/ http://wiadomosci.fdb.pl/18588-spoty-tv-parku-jurajskiego-3d

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry