Resident Evil 6 i Left4Death 2 – wymiana postaci

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA

W produkcjach Capcomu od zawsze pojawiały się gościnnie postaci z innych marek. Zabieg mieszania licencji, to taki uśmiech w stronę miłośników danej gry, ale jednocześnie reklamowanie własnych. Teraz jednak japońskie studio przeszło samo siebie. Niebawem światy dwóch flagowych tworów Capcomu i Valve przenikną się wzajemnie, nie tworząc przy tym niezależnej produkcji.

sxc

sxc

W trybie The Mercenaries:No Mercy (Resident Evil 6) wystąpią znani z L4D2: Nick, Coach, Ellis i Rochelle wzbogaceni o nowe bronie oraz dwaj przeciwnicy – Witch i Mini Tank. W zamian za to do produkcji Valve wkroczą  Lepotitsa, Napad i Ogroman. Nowe postacie dołączą do RE6 5 kwietnia, patch zapewniający ich obecność, zostanie pobrany automatycznie bez dodatkowych opłat. Co do gości z Valve nie podano dokładnej daty ich przeniesienia. Pojawią się jednak jeszcze wiosną tego roku. Dodatek również będzie darmowy.

Przenikanie się wspomnianych uniwersów nie przebuduje w znaczącym stopniu żadnej z produkcji, chociaż samo w sobie stanowi dużą zmianę. Środowisko graczy podchodzi do zabiegu bardzo entuzjastycznie, snując domysły o kolejnych transferach. Planowane łatki dotyczą wersji PC obydwu gier.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.miastogier.pl/wiadomosc,22440.html http://www.niezgrani.pl/2013/03/16/resident-evil-6-laczy-sie-z-left-4-dead-2/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry