The Walking Dead: Survival Instinct jednak wyjdzie na PC

AKTUALNOŚCI, GRY, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT

Grę opartą na popularnym serialu pod tym samym tytułem oraz komiksie Żywe Trupy zaproponowało Acivision. Początkowo tytuł miał wyjść również na konsolach Xbox 360, PlayStation 3, Wii U oraz PC. W lutym opublikowano jednak informację, że TWD nie będzie miało wersji na komputery. W późniejszym czasie okazało się, że mimo wiarygodnych źródeł, wiadomość nie była prawdziwa i podane wcześniej zapowiedzi zostaną spełnione.

thewalkingdead-tv

W pierwszoosobowym shooterze wcielamy się w postać Daryla. Zarówno w serialu jak i grze mężczyzna wyposażony jest w kuszę jako główną broń. Podczas rozgrywki napotkamy na swojej drodze nie tylko nie do końca umarłych przeciwników, ale także wykreowane na potrzeby gry postacie.  Jako utrudnienie gracze będą musieli pamiętać o zapewnieniu swojej postaci jedzenia, picia oraz odpoczynku.

Zgodnie z obietnicą deweloperów gra zadebiutuje na europejskim rynku 22 marca. Producenci podali na swojej stronie wymagania minimalne gry, które okazują się nie być tak wysokie jak zakładano. W sieci można zobaczyć gameplaye na konsole prezentujące pierwsze momenty gry. Jak na razie polscy wydawcy nie przejawiają zainteresowania wypuszczeniem The Walkig Dead na rodzimym rynku.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74985 http://www.miastogier.pl/wiadomosc,21363.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry