NC+ startuje już jutro, co nas czeka?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, TELEWIZJA

Już jutro zostanie ujawniona oferta nowej platformy NC+. Powstanie ona z połączenia dwóch produktów Telewizji N oraz Cyfry Plus firm ITI Neovision oraz Canal+ Cyfrowego. Od wielu tygodni na tematycznych forach dyskusyjnych toczy się wielka debata na temat zawartości programowej nowego cyfrowego tworu. Z niedawno opublikowanego spotu reklamowego bardziej spostrzegawczy ludzie wyciągnęli nazwy przyszłych nowych kanałów telewizyjnych.

Będą to m.in. CANAL+Family,CANAL+ Sport oraz CANAL+ Film w dwóch wersjach. Nie zabraknie również obecnie istniejących kanałów zarówno z platformy n jak i cyfry plus. Niestety jak przy każdej fuzji bywa, wiele kanałów telewizyjnych zakończy swój żywot. Telewizja N poinformowała w oficjalnym komunikacie o zakończeniu emisji kanałów filmowych nPremium 1-4 oraz Wojna i Pokój. Niepewna jest również sytuacja popularnego w Europie kanału ESPN America na żywo transmitującego wiele ciekawych wydarzeń sportowych (np. MLB,NHL).

ncplus

„Uprzejmie informujemy, że od pierwszego kwietnia br. ITI Neovision Sp. z o.o. zaprzestanie udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv, a od piątego kwietnia br. kanałów stanowiących Opcję dodatkową nPremium tj: nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD, nPremium4 HD….”

Jak będzie wyglądać oferta połączonych platform dowiemy się już jutro. Twórcy jej zapewniają, że każdy znajdzie dla siebie satysfakcjonującą opcję. Oby tylko wysoka jakość szła w parzę z przystępną ceną dla klienta końcowego.

Powiązane wpisy

  • Dooodie

    Ha Ha Ha .. ta ich platforma śmiechu warta …. na cholere Nce byla ta fuzja …

  • Ex abo cyfry

    no i mamy … denne kanaly za mega kase … jak to dobrze ze Cyfrowy Polsat jeszcze istnieje … Gdzie Scifi Channel, gdzie CBS Action i Drama , gdzie TCM i Boomerang … Jaka mOndra głowa potworzyła te pakiety … HBO w opcji za 30zl ??? na mózg upadli … aktualnie w Multipakiecie Premium za 62zl mam wszystkie C+ i HBO … oczywiscie po tej cudownej fuzji dalszej kontynuacji miec nie bede mogl.. szkoda … szkoda .. Solorz ide do Ciebie … tylko moduł CI+ przygotuj dla mnie 😀

  • Jarek

    jak dla mnie starcza MGM HD i pakiet MTV Unlimited głównie VH1 i VH1 Classic… przydałby się jeszcze FOX HD … reszta to zbędne badziewie …


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry