Czesław zaśpiewa w Częstochowie

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

Zabrzański artysta, zasiadający w jury talent show koncertuje w całej Polsce, z którą jest mocno związany pomimo długiego pobytu w Danii. Zespół absolwenta prestiżowej duńskiej szkoły muzycznej znany jest z przekraczania wszelkich granic muzycznych. Łączy w sobie wiele gatunków przez co trudno przypisać go do jakiegokolwiek z nich.

stock.xchng

stock.xchng

Żaba utonie w betonie w częstochowskiej Rurze za sprawą wizyty Czesława Mozila 17 kwietnia. Bilety trafią do sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni. Wejściówki do nabycia w kasie klubu, w pizzeriach Allegro oraz Scout Fitness Klub. Cena w przedsprzedaży wnosi 40 złotych, spóźnialscy w dniu koncertu zapłacą 10 złotych więcej.

Polsko-duńska grupa Czesław Śpiewa na nadchodzącym koncercie zaprezentuje utwory z nowego albumu Czesław Śpiewa Miłosza, ale również hity z poprzednich płyt. Kreatywne spektakle zespołu od początku zaskakują przychodzących słuchaczy. Nowe aranżacje starych piosenek raz za razem udowadniają fanom, że formacja nieustannie posiada nowe pomysły.

Teksty zabarwione anegdotami z życia artystów i nutą kabaretu zaskarbiły sobie uznanie Polaków. Przy nieszablonowej muzyce z wykorzystaniem różnych instrumentów lider z powodzeniem udowadnia że, muzyka zmienną jest.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.ftb.pl/koncert-czeslaw-spiewa_impreza_48550.htm http://www.koncertomania.pl/koncert/227180/czeslaw-spiewa-czestochowa-17-04-2013.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry