Deep Down z silnikiem Panta Rhei na PS4

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, TECHNOLOGIE

Na konferencji Sony Meeting w Nowym Jorku zaprezentowano nie tylko najnowsze PS4, ale również wiele gier na konsolę. Jedną z pozycji, która od początku zwróciła uwagę jest Deep Down (tytuł roboczy). Capcom nie wyklucza, że wydanie ukaże się także na innych platformach, jednak żadne deklaracje nie padły.

Produkcja wykorzystuje silnik nowej generacji, określany nazwą kodową Panta Rhei. Zwiastuny prezentują grupę wojowników w starciu ze smokiem. Ziejący ogniem gad wygląda niezwykle realnie, co obudziło zwątpienie fanów. Sceptycznie nastawieni uważają, że to zasługa renderingu, a nie pracy grafików. Aby przekonać się czy rzeczywistość jest równie prawdziwa jak trailery, przyjdzie jeszcze poczekać. Deweloperzy nie ujawnili daty premiery, nie wiadomo więc czy będzie potrójny debiut – konsola, gra i silnik graficzny.

ps4

Deep Down budzi emocje. Niestety także te negatywne. Duże skojarzenia z inną produkcją japońskiego studia, Dragon’s Dogma, powodują negatywne nastawienie do gry. Przez chwilę spekulowano, że Deep Down, w efekcie zostanie kontynuacją DD, stąd tak duże podobieństwo. Potem Yoshinori Ono, zdementował plotki zapowiadając powstanie nowej marki.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.ps3site.pl/yoshinori-ono-o-tym-dlaczego-deep-down-jest-nowa-marka/144479 http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=74996

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry