Pray For Enemies – promomix płyty!

AKTUALNOŚCI, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Mieszankę death metalu i hardcore zaprezentuje nam śląska formacja Nekromer. Ich debiutancka płyta, Pray For The Enemies ukaże się 6 kwietnia pod sztandarem wydawnictwa RPS Enterteyment. Dzisiaj już można słuchać promomixu umieszczonego w sieci oraz zobaczyć dwa teledyski promujące płytę.

cd,muzyka,album

cd,muzyka,album

Wspomniany promomix jest przedsmakiem do tego, co przygotował dla słuchaczy zespół. Ponad ośmiominutowy przekrój materiału z pierwszej płyty, pokazuje czego można się spodziewać po albumie. Jak zapowiadają członkowie Nekromeru, utwory są do bólu szczere, przekazują ich prawdziwe emocje oraz pasję. Mocna muzyka z zawodową nutą wydawnictwa zapowiada widowisko dla miłośników mocnego brzmienia. Tym bardziej, że metalowy band wydaje płytę u rapera.

RPS Enterteyment zajmuje się głownie hip-hopem, ale wytwórnia chce otoczyć swoją opieką twórców spoza rapowych klimatów. Założyciel wydawnictwa podkreśla, że jest otwarty na współpracę ze wszystkimi niezależnymi artystami. Peja twierdzi, że to w nich leży przyszłość polskiego rynku muzycznego. RPS istnieje od niespełna trzech lat, a już może poszczycić się współpracą ze światowej sławy artystami, imprezami muzycznymi.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.rpsenterteyment.com/pages/posts/nekromer-zadebiutuje-6-kwietnia-220.php

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry