Losowanie LM ustawione?

AKTUALNOŚCI, PIŁKA NOŻNA, SPORT, ŚWIAT

W czwartek media obiegła sensacyjna informacja mówiąca o tym, że losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów mogło zostać ustawione. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej wypowiedzi międzynarodowego arbitra Ahmeta Cakara.
uefa_champions_league_logo_2921
Były turecki sędzia wziął udział w popularnym w swojej ojczyźnie programie telewizyjnym, w którym zasugerował, że losowanie było ustawione tak, by najsilniejsze drużyny nie trafiły na siebie już w tej fazie rozgrywek. Byli piłkarze, którzy podchodzili do losowania i wyjmowali piłeczki z nazwami drużyn, według Ahmeta Cakara, mieli w dłoniach niedostrzegalne metalowe przedmioty, które po zbliżeniu do danej piłeczki wprawiały ją w wibrację i dzięki temu wiedzieli, którą wyjąć.

Podobno UEFA chciała zapobiec w ten sposób starcia najlepszych drużyn pomiędzy sobą, a także pojedynków drużyn z tego samego kraju. Wszystko dlatego, by półfinały mogły być bardziej atrakcyjne i wpływowe. Międzynarodowa federacja piłkarska nie odniosła się jeszcze w żaden sposób do zarzutów tureckiego sędziego.

A.Bielatowicz

źródło:
Przegladsportowy.pl
wykop.pl

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry