Disney po raz pierwszy o Gwiezdnych Wojnach

AKTUALNOŚCI, FILM, MEDIA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Po wykupieniu marki przez Disneya, słychać było wiele głosów. W większości niezadowolenia. Fani Gwiezdnych Wojen nie byli przekonani aby wytwórnia filmów animowanych udźwignęła licencje Lucasfilm i Lucasart. W sieci pojawiło się wtedy mnóstwo prześmiewczych grafik. Wszędobylscy złośliwi i trolle internetowe miały niezłą pożywkę. Do czasu.

Niedawno Disney wypuścił plakat reklamujący Star Wars Weekend. Wydarzenie odbędzie się w Disney World w dniach od 17 maja do 9 czerwca.

fot. lucasfilm/dvd

fot. lucasfilm/dvd


Zaprezentowany poster jest parodią słynnego Powrotu Jedi i w zabawny sposób ucisza wcześniejsze burze. Na grafice widnieje Myszka Miki z mieczem świetlnym w towarzystwie wiewiórek z Brygady RR. Na stronie internetowej eventu znaleźć można więcej grafik nawiązujących do uniwersum Georga Lucas’a. Gośćmi tegorocznego Star Wars Weekends będą Ray Park (Darth Maul) i Warwick Davis (Wicket).

Krótko po wykupieniu marki, szefowie imperium kina familijnego zapowiedzieli, że w 2015 wydadzą VII epizod Gwiezdnych Wojen, a w kolejnych latach VIII i IX. Lucasfilm takich planów nie miał. Bardzo prawdopodobne, że podobnie jak w przypadku wykupienia Marvela, zmiana właściciela licencji nie okaże się strzałem w kolano.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://geektyrant.com/news/2013/3/14/disney-releases-first-star-wars-weekends-2013-poster.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry