Gwiazda „Druhn” pojawi się w nowym „Thorze”

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Dobry aktor potrafi zagrać każdą rolę. Ile w tych słowach prawdy?  O tym przyjdzie nam się przekonać w listopadzie tego roku. Film z drugiej fazy Marvela, „Thor: Mroczny Świat” wejdzie do polskich kin właśnie 08.11, a w nim Chris O’Dowd. .

O’Dowd wielkiej roli nie zagra, ale aktor kojarzony z komedią „Druhny” oraz seriali nie może narzekać. Co prawda na swoim Twitterze zaznaczył, że odgrywana przez niego scena była formą zabawy, ale spekulacje nie cichną. Tym bardziej, że aktor wspomniał o towarzyszeniu Natalie Portman podczas zdjęć do drugiej części „Thora”. Szczegółów nie ujawniono, ale podejrzenia jakoby miał wcielić się w jej byłego chłopaka wydają się być słuszne.

stock.xchng

stock.xchng

Aktor udzielając wywiadu dla Indiewire wyjawił, że komediowy repertuar zaczął go już nudzić. Stąd też rola w całkowicie odmiennej produkcji. Chociaż na ekranach, Chrisa O’Dowd’yego zobaczymy tylko przez moment, chwila ta nie ujdzie niczyjej uwagi. Roya Trenneman’a z „IT Crowd” nie da się tak łatwo wyrzucić z pamięci. Wystąpienie aktora w sequelu hitu z 2011 roku zapewne okaże się taką samą frajdą dla widzów, jak rola dla niego samego. W najbliższym czasie (26 kwitnia) ukaże się pierwszy trailer promujący film. Czy już w nim przyjdzie nam oglądać komediowego aktora?

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.filmweb.pl/news/Aktor+ze+stajni+Judda+Apatowa+wyst%C4%85pi+w+nowym+%22Thorze%22-94137 http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/30259/Chris_ODowd_z_mala_rola_w_Thor_Mroczny_Swiat/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry