Hansel i Gretel: Łowcy Czarownic zapolują po raz drugi

AKTUALNOŚCI, FILM, ROZRYWKA

Film o dorosłej wersji Jasia i Małgosi okazał się nie być takim hitem jak oczekiwano. W Stanach Zjednoczonych wyszedł prawie na zero zarabiając zaledwie 55 mln dolarów. Przy budżecie wynoszącym 50 mln, raczej nie można mówić o jakimkolwiek zarobku. Dopiero zagraniczny rynek przyjął obraz nieco łaskawiej. Poza U.S.A Hansel i Gretel: Łowcy Czarownic, zdobyli trzykrotność całkowitego nakładu. Łącznie dało to ok. 205 mln.

hollywood film

Paramount Pictures chyba nie miało zbyt wygórowanych oczekiwań. Sytuacja rynkowa produkcji usatysfakcjonowała ich na tyle, że oficjalnie zapowiedzieli powstanie sequela, chociaż wszystko wciąż jest w proszku. Nie wiadomo kto stanie za kamerą, nie wiadomo jaka będzie fabuła. Pewne jest, że Gemma Artertom i Jeremy Renner z pewnością wystąpią. W pierwszej części to oni byli mocną stroną filmu.

Jak na razie Will Ferrell, Adam McKay i Kevin Messick z Gary Sanchez Production i Beau Flynn liczą na rolę producentów kolejnego, tym razem może bardziej kasowego, hitu. Na bliższe informacje przyjdzie jednak poczekać. Kiedy pojawią się jakiekolwiek newsy odnośnie produkcji nie wie nikt. Portale filmowe z pewnością nie omieszkają się z nami podzielić gorącymi nowościami.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/hansel-gretel-witch-hunters-sequel-429461 http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/30209/Bedzie_sequel_Hansel_Gretel_Lowcy_czarownic/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry