Microsoft mówi stanowcze nie dla Halo 3 na PC

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Mimo podanych przez Microsoft informacji, po sieci krążyły różne spekulacje. Sugerowano, że Halo 3 mimo wszystko ukaże się na blaszakach. Nawet stanowcza interwencja wydawcy nie uciszyła plotek, które nadal powstawały. Deweloper po raz kolejny stanowczo uciął temat, utwierdzając wszystkich spekulantów, że na platformie PC, Halo 3 się nie ukaże.

Halo: Reach Limited Edition Xbox 360 Bundle

Microsoft ponownie wydał oświadczenie, iż trzecia odsłona Halo nie wyjdzie ani na platformie PC, ani na Steamie. Na początku lutego, deweloper wydał identycznie brzmiący, lakoniczny komunikat. Źródłem pierwszych, zdementowanych plotek była baza danych Steam, zawieraja Halo 3. Nie budziłoby to zainteresowania, gdyby  nie fakt, że inne tytuły, które również się w nich znalazły, w efekcie końcowym trafiły na komputery osobiste. Za drugim razem nadzieje wzbudziły fragmenty kodów sterowników AMD. Można było z nich wywnioskować, że Halo 3 jednak wyjdzie na platformach PC.

Deweloper raz za razem wylewa na głowy spekulujących kubeł zimnej wody. Gaszenie zapału na chwilę obecną uciszyło plotki, chociaż te zapewne odżyją wraz z kolejną rewelacją. Jak na razie miłośnikom serii musi wystarczyć wersja na Xboxa 360. Albo dwie pierwsze części, w które można zagrać na komputerze.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.gram.pl/news/2013/03/19/microsoft-po-raz-kolejny-dementuje-nie-bedzie-halo-3-na-pc.shtml http://www.eurogamer.pl/articles/2013-03-18-microsoft-no-plans-for-any-halo-game-on-steam-or-a-pc-version-of-halo-3_6

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry