Nadchodzi intrygujący Daylight. Czego można się spodziewać?

AKTUALNOŚCI, GRY, ROZRYWKA, ŚWIAT

Jeżeli Waszym pierwszym skojarzeniem był kawałek grupy Maroon 5, to muszę uspokoić. To nie o to chodzi. Daylight jest survival horrorem od Zombie Studio, działającym na silniku Unreal Engine 4. Zaawansowana technika pozwala wydobyć z gry bardzo wiele, nawet bez potrzeby przechodzenia na najwyższe wymagania.

daylight-game-zombiestudios

Daylight jest horrorem nietypowym. Sterujemy kobietą (co przysporzyło wielu problemów producentom) i przemieszczamy się po szpitalu dla umysłowo chorych. Opuszczona placówka sama w sobie wywołuje ciarki, a fakt, że jest nawiedzona tym bardziej niepokoi. Co w tym takiego nietypowego? Otóż nie mamy żadnej broni i nie liczcie, że w ogóle ją znajdziecie. Jedynym sposobem na uniknięcie konfrontacji z przeciwnikiem jest ucieczka. Im szybciej, tym lepiej. Jakby tego było mało, gra za każdym razem stosuje algorytm losujący co do lokacji. Wcześniej za drzwiami mógł być schowek na szczotki, a teraz?

Producenci nie oszczędzają się. Zaledwie w zeszłym miesiącu oficjanie zapowiedziano produkcję, a już startują pierwsze zajawki. Mało tego, produkcja w pierwotnych zamysłach ma podbić rynek już wiosną tego roku. Planuje się wypuszczenie gry na PC, co do innych platform, żadne plany nie są znane.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.gram.pl/news/2013/02/08/poznajcie-daylight-intrygujacy-horror-fpp-na-unreal-engine-4-od-tworcow-serii-blacklight.shtml http://www.mg24.pl/news,pc,24339.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry