Ovosonico startuje z nową marką

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

I to startuje dosłownie. Samodzielne studio Massimo Guardini’ego istnieje od roku, ale dopiero teraz ma szansę stworzyć projekt wart zapamiętania i dyskusji. Prezes własnej wytwórni i twórca Shadow of the Damned pochwalił się mediom, że europejski oddział Sony podpisał z nim kontrakt na stworzenie nowej marki. Gra ma być dedykowana na jedno z urządzeń giganta z Kraju Kwitnącej Wiśni, ale nie wiadomo, na które dokładnie. Faworytem jest PS4

ovosonico-logo

O nowym projekcie wiadomo już od roku. Do dnia dzisiejszego nie wiadomo nic więcej, poza stwierdzeniem, że produkcja stanowi wyzwanie emocjonalne. Guardini podkreśla jedynie swoją ekscytację związaną ze współpracą z Sony, które, jak mówi, podziela jego wizję.

Pierwszy poważny projekt Ovosonico, ma zająć graczom nie więcej niż 3 godziny. Dlaczego zaplanowano tak skromny czas rozgrywki? O tym przyjdzie się nam przekonać podczas tegorocznych targów E3, które odbywać się będą od 11 do 13 czerwca w Convention Center w Los Angeles. Wtedy prawdopodobnie dowiemy się znacznie więcej o produkcji oraz współpracy Guardiniego z japońskim gigantem.

Produktem o porównywalnym czasie poznania jest Journey, również wydane przez Sony. Środowisko graczy wyraża nadzieje, że nowa marka będzie równie dobra jak wspomniany tytuł.

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.vg247.com/2013/03/19/massimo-guarinis-studio-announces-partnership-with-sony-worldwide-studios-europe-on-new-ip/ http://www.miastogier.pl/wiadomosc,22475.html

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry