Steve Lukather w Warszawie i zmiana miejsca koncertu

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA

W warszawskim klubie Stodoła miał odbyć się koncert muzyka znanego ze współpracy z zespołem Toto. Wydarzenie zostało przeniesione do klubu Progresja. Oprócz zmiany miejsca, żadne inne trudności nie nastąpią. Bilety zakupione wcześniej nie utracą ważności. W Stodole w dalszym ciągu można będzie dokonać zakupu wejściówek. Jeżeli jednak dla kogokolwiek zaistniała sytuacja stwarza problem, istnieje możliwość oddania biletu. Należy zwrócić go w miejscu zakupu przy okazaniu dowodu sprzedaży. Trasa koncertowa, obejmująca Polskę, promuje ósmy, solowy album Lukathera. „Transitions” trafił na rynek pod koniec stycznia. W tym roku mamy tylko jedną szansę na usłyszenie artysty na  żywo. Na kolejną wizytę muzyka w Polsce trzeba będzie poczekać do przyszłego roku.

stock.xchng

stock.xchng

Aktywność muzyczna Lukather’a prezentuje się niezwykle bogato. Artysta, oprócz tego, że nagrał już siedem albumów solowych, jest równiez muzykiem sesyjnym. Aranżuje i komponuje albumy zajmujące szczytowe miejsca na listach przebojów. Nie dziwi zatem aż dwunastokrotna nominacja do Grammy. Muzyk otrzymał aż 5 statuetek. Pomimo tak barwnego życiorysu, Lukahter sławę zdobył głównie dzięki współpracy z Toto i z tym zespołem jest kojarzony.

 

Autor: Ewa Grześkow

Źródło: http://www.eventim.pl/tickets.html?affiliate=APL&doc=erdetaila&fun=erdetail&erid=792410&includeOnlybookable=true http://www.deathmagnetic.pl/trash-metal/polecamy-steve-lukather-na-jedynym-koncercie-w-polsce/

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry